3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vejle. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vejle er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, ejerlejligheden på Åkæret 9, 1 3 og villaen på Grejsdalsvej 211.
Ejerlejligheden på Åkæret 9 tilbyder 135 m² moderne bolig komfort, fordelt på 4 rummelige rum. Denne ejerlejlighed er beliggende på en 559 m² stor grund og er til salg til 3.995.000 DKK.
Villaen på Grejsdalsvej 211 er en større boligmulighed med 159 m² boligplads og 5 rum. Huset er placeret på en 609 m² grund og udbydes til en pris på 2.695.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.