Charly's Pub i Vejle inviterer til en aften, hvor musikken og stemningen vil tage dig tilbage til de magiske øjeblikke, som Sussi & Leo skabte på Skansen i Skagen. Med Sussi & Drengene på scenen er der garanti for en uforglemmelig fest, hvor publikum kan synge med på velkendte hits og danse natten lang.
Medrivende musik og energiSussi & Drengene består af Thomas Ehrenreich på trommer, Kim Karmark Petersen på keyboards og Sussi Nielsen på guitar og vokal. Sammen vil de fylde Charly's Pub med den samme livsglæde og festlige atmosfære, som mange vil huske fra tiden på Skansen.
Det bliver en aften, hvor du kan opleve eller genopleve den unikke stemning fra dengang, og hvor der er plads til både sang og dans. Kom og vær med til en sild-i-tønde-fest på den fede måde, og lad dig rive med af musikken og energien fra Sussi & Drengene.
Praktisk information
Dato: Fredag den 28. februar 2025
Tid: Kl. 21:00
Sted: Charly's Pub, Kirkegade 3, 7100 Vejle
Entré: 100 kr. for ståplads
Målgruppe: Voksne
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her