Hjælp søges: Have, Diverse og Hus i Vejle

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Vejle:

  • profil billede
    Issa I.
    Fra Vejle
    Enkeltmandsvirksomhed der klarer opgaverne med et smil på læben
  • profil billede
    Daniel K.
    Fra Vejle
    Jeg er ung, frisk, veltænkende og venlig person med hjertet på rette side. Jeg har en del erfaring,...
  • profil billede
    Nicolaj T.
    Fra Vejle
    uddannet tømrer og snedker. alt indenfor vægge, lofter, døre, vinduer, tag, inventar, brygger, køkk...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Darko M., Becir P. og Baraa D. søger hjælp til husopgaver i Vejle

  • thumbnail
    Køkken og mere montering
    Fra Darko M. (Vejle)
    Vi skal bygge et nyt hus, så vi skal samle og montere køkken, 2x badeværelse skaberne, bryggers ska...
  • thumbnail
    Installere opvaskemaskine
    Fra Becir P. (Vejle)
    Installation af opvaskemaskine
  • thumbnail
    Maling af garage
    Fra Baraa D. (Vejle)
    Maling af garage. Hvid maling. Man skal nok regne med 2 lag. Maling har jeg købt. Det er Flugger. ...

Baraa D., Ivan A. og Poul B. søger hjælp til haveopgaver i Vejle

mlmonberg -., Sandra M. og Camilla B. søger hjælp til diverse opgaver i Vejle

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand