10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vejle. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger, der er kommet til salg i Vejle, finder man villaerne på Niels Pedersens Vej 5 i Trædballe og Laubsvej 6.
Villaen på Niels Pedersens Vej 5 har et boligareal på 184 m² fordelt på 5 værelser. Den ligger på en grund på 702 m². Udbudsprisen er sat til 5.495.000 DKK.
På Laubsvej 6 præsenteres en villa med et boligareal på 175 m², opdelt i 6 værelser. Grunden er lidt større med 756 m². Denne villa er udbudt til 3.595.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.