3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vejle. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vejle er villaen på Højbovej 1 en af de nye boliger, der netop er sat til salg. Denne rummelige bolig tilbyder 188 kvadratmeter fordelt på 5 værelser, og prisen er sat til 7.995.000 kr. Grunden dækker et areal på 627 kvadratmeter, der giver god plads til udendørs aktiviteter.
En anden ny mulighed i Vejle findes på Kirsten Piils Vej 16. Denne villa er noget mindre og prissættes til 1.895.000 kr. Boligen er 99 kvadratmeter med 2 værelser, hvilket kan være ideelt for mindre familier eller par. Grunden strækker sig over 700 kvadratmeter, hvilket giver en rummelig have.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.