6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vejle. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
To af de nyeste villaer på markedet i Vejle er nu til salg, herunder den charmerende villa på Raadyrvej 16, som er udbudt til 4.195.000 DKK.
Villaen strækker sig over 140 m² og har fem værelser, ideelt til en familie der søger et hjem med både stil og rummelighed.
Beliggende på en grund på 649 m², tilbyder denne villa en behagelig mængde udendørsplads, perfekt til et afslappet haveophold.
Den anden mulighed er villaen på Atlasvej 23, der står til 3.695.000 DKK. Denne bolig er mere rummelig med sine 156 m² fordelt på seks værelser, hvilket kan tilgodese den større familie.
Atlasvej-villaen har en betydelig større grund på 1.688 m², hvilket kan være en attraktiv faktor for dem, der ønsker mere spillerum omkring deres hjem.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.